Life

5 THINGS THIS WEEK / 11

Březen 25, 2016

1/ Tak už jsem tam byla i já – u Zmrlináře s tou nejbáječnější zmrzlinou v Praze, jestli mohu soudit. Daly jsme si s Ivčou degustační porci, která obsahuje pět malých kopečků dle vašeho výběru. A tedy musím říct, že čokoládová, zelený čaj, pistácie, limetka i všechny ostatní byly nedostižné. A navíc ten krásně-jednoducho-zmrzlinový interiér! 

2/ O Evě jsem už mluvila tady, ale byl to veliký zážitek, že musím fotku hodit i mezi výběr pěti (mimochodem, tuhle halenku nutně potřebuji!). Teď bych se ráda podívala do divadla Kalich na Podivný případ se psem a Zabijáka Joeho, jehož plakát mě zabíjí. Přidáte se?

3/ Tahle knížka mě nepustila do dnešní první hodiny ranní, no fakt! Zprvu se mi zdála trochu těžkopádně napsaná, ale pak mě pohltil příběh tak, že jsem ji za celý den nedala z ruky, dokud nebyl konec. Jo a mimochodem, letos na podzim podle ní půjde do kin film s držitelkou letošního Oskara Alicií Vikander v hlavní roli, která je dle mého pro tuto úlohu jako stvořená.

Koženou kabelku v bezvadném stavu jsem včera ulovila v sekáči za báječných dvacet devět korun 🙂

4/ Aby mě na Velikonoce nepokakal beránek, máte si prý pořídit/ přešít/ vyDIYovat něco nového.

5/ Uáááá, 21. 4. u nás vstupuje do kin na Oskara nominovaný film Carol s Cate Blanchett a Rooney Mara v hlavních rolích, juch!

Jaký byl Váš týden a co chystáte na pondělí? Já jsem letos na pomlásku rezignovala a chystám se vyrazit na kole do nedalekého NP Podyjí.

Karolína

You Might Also Like

2 komentáře

 • Reply CITC Březen 25, 2016 at 11:34 pm

  Boty jsou perfektní a díky za tip na film, Kate Blanchett zboznuju 🙂

  CITC FASHION BLOG
  → Join the Giveaway!

  • Reply Karolína Březen 25, 2016 at 11:55 pm

   Díky! Boty jsou z Vagabond v OC Chodov a prošvihnout takový film by byla vážně škoda 🙂

  Leave a Reply