Life

5 THINGS THIS WEEK / 14

Duben 15, 2016

1/ Jelení brože, čelenky a náramky určitě všechny známe. Já jsem však tento týden zavítala do showroomu a teda, pane jo! Je snad ještě hezčí než všechny ty drobné a roztomilé doplňky. Cítila jsem se tu jako v lesním království obrovského dvanácteráka. Navíc je celý interiér doplněn květinami  z Floristina. Určitě se tam taky zastavte!

9783899555134_the_outsiders_new_outdoor_creativity_spread2_postcard

2/ Není to tak dávno, co mým vrcholem elegance byla pořádná softschellová bunda, kostkované kalhoty s kytičkou a pořádné pohory. Mohla jsem být v této trojici od nevidím do nevidím. Jasně, je superhyberultra pohodlná, ale … proč nevypadat i v přírodě trochu … jako „štramandy“. V novodobé hipster kultuře, je moderní být outdoor, ale stylově! Načerpat inspiro můžete i z této fotoknihy.

3/ Zapomenutý dívčí gang už v padesátých letech věděl, že sako, bílé tričko/ košile, džíny a mokasíny vás jednoduše nikdy nezklamou. A navíc už tenkrát děvčata tušila, že třešinkou na dortu bude dnes tak populární bandana.

DSC02810

4/ Pokud rády jíte na designových místech, nemůžete minout KARE. Německý obchod s nábytkem a bytovými doplňky poprvé propojil svůj show room s kavárnou – takže vlastně jíte v obchodě, vedle věcí/ na věcech na prodej. No není to úžasná prodejní taktika? Vše si tak „ošaháte“ a ještě se u toho skvěle nadlábnete. Děkuji skvělé paní manažerce za „průvodcování“.

DSC02936

5/ Trochu jsem si opět zapekla. Doma nemáme ve velké oblibě máslově dorty, tedy ten dnešní měl být lehký, čokoládový a se zbytečkem loňských borůvek. Recept bude.

Jaký byl váš týden? Pochlubte se a napište mi typy, co v příštích pár dnech nepromeškat. Mimochodem, ve čtvrtek bude velice zajímavá přednáška na pražské UMPRUM o Smart Textiles. A už tuto sobotu proběhne DE: CLONE!

Love K. 

You Might Also Like

2 komentáře

 • Reply CITC Duben 15, 2016 at 5:15 pm

  Hezký tipy! 🙂 Já jsem tento týden upekla svůj první koláč ever, tak jsem na sebe taky pyšná! 😀

  xxx

  CITC FASHION BLOG

  • Reply Karolína Duben 17, 2016 at 5:05 pm

   Díky! Máš právo být na sebe pyšná. A co to bylo za koláč? Dáš recept na blog? 🙂

  Leave a Reply