Life

5 THINGS THIS WEEK / 16

Duben 29, 2016

1/ Trénuji – nově s Nike Run na společném odpoledním výběhu. Po úvodní fotce jsme se rozdělili na tři skupinky, které to z Náplavky vzaly na Letnou a zpět, u toho jsme se protáhli, zahráli si pár her a procvičili běžeckou abecedu. Registrovat se můžete zde a jednotlivé výběhy jsou samozřejmě zadarmo. Kdo mě najde? 🙂

2/ Poslední týden mi v uších hraje MIG 21 – mimochodem, nejlepší je, poslouchat jejich písničky při vrtání na zubním. Vyzkoušeno.

 

DSC03119

3/ Měla jsem chuť na sladké, ale moc nevěděla, co přesně by to mělo být… Tak jsem si udělala mé oblíbené skořicové šneky, kterým Dita P. přezdívá dudlíky pro dospělé (a to naprosto oprávněně!). Recept najdete tu.

DSC03137

4/ Po období biografií všeho druhu (tu a tu), zažívám teď knižní čas silných příběhů, které vás jen tak nepustí, dokud je prostě nezhltnete. Třeba jako kniha Život za životem, která začne smrtí hlavní hrdinky, uškrcené na pupeční šňůře. A tak se Urshula narodí znovu a pak znovu. Díky tomu může prožít život za životem a zabránit neštěstím, které ji a její rodinu provází.

5/ Na páteční večer pro vás mám jeden tip. Příběh australské švadleny, která se po letech vrací do rodné vsi, aby si ujasnila, co se před mnoha lety přihodilo na školním dvoře, zamilovala se a pomstila všem, kteří si to zasluhují. Kate Winslet tu jen září (a její kostýmy budete chtít na 110%!).

Spoustu dalších zajímavých článků a odkazů hledejte na FB nebo Instagramu

K. 

 

 

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply