Fashion

Boy OR Girl?

Duben 30, 2016

Jasně, tohle je ten největší mainstream posledních módních trendů, ale mně se FAKT líbí. Úplně si pod ním představuji teplé sobotní ráno, kdy po probuzení jdete na tolik mainstreamové trhy, koupíte si mainstreamovou kytici tulipánů a k tomu si dáte z místní mainstreamové pekárny koláč s pořádným kafem. Nebo uspořádáte třeba piknik v nejbližším parku… Prostě pohoda nad pohodu!

Za poslední měsíc jsem naprosto propadla trendu Culottes a Off Shoulder topů. Přijdou mi krásně ženské a nejvíc pohodlné (ozkoušeno). K nim samozřejmě košík nebo lýkové psaníčko (podle toho, jakou z vrchní variant si vyberete) a espadrilky – krásné a navíc ultrapohodlné botky.

Navíc se opět vracím k doplňkům (díky, Zuz), které opravdu dokáží pozvednout i ten nejjednodušší outfit, ale to vám určitě nemusím říkat. Na gymplu jsem dlouho závistivě pozorovala spolužačky, které dokázaly tak krásně lehce a elegantně nosit velké a výrazné náušnice. Já na to nikdy nebyla. Ale časy se mění, mrkněte třebas sem. Momentálně jsem na lovu nějakých krásně červených…

A jak jste na tom vy? Boy or Girl? Já bych brala obojí. Dejte vědět a hezkou neděli. 

K. 

PS: odkazy na jednotlivé kousky tady

349ac646f30bd93acf721453300e01ad

 

You Might Also Like

2 komentáře

  • Reply Rachel Květen 4, 2016 at 12:35 pm

    Lovely selection!

    http://chicglamstyle.com

  • Reply iveta Květen 9, 2016 at 7:45 pm

    krasne combo!

  • Leave a Reply