Fashion

SERIÁLOVÁ

Květen 18, 2016

letecká bunda/ rolák/ džíny/ kozačky

Neříkejte, že vás seriály neovlivňují. Někdy převezmeme slovník hlavních protagonistů, jindy chování, já měla vždycky po zhlédnutí Vinnetoua pocit, že si musím někde zatraceně rychle sehnat luk a šípy. No a pak tu je móda. Emma Swan z Once Upon a Time mě oslovila pro její „drsnost“ a její máti Sněhurka romantickou lehkostí. Ale jsou tu i další.

wql5j07a8052317565e959f (1)

halenka/ kalhoty/ sandálky/ konvička

Bomb Girls, kanadská děvčata, která nastoupila do továrny místo svých milých za druhé světové války. Zhlídla jsem všechny díly asi za čtrnáct dní a v jejich stylu jsem se naprosto poznala. Sledujete mě dost dlouho, takže víte, že móda čtyřicátých a padesátých let je moje. Děvčata v sukních s vysokými, bohatými nadýchanými sukněmi, muži v elegantních oblecích, ach.

Sandálky jsem si zkusila na vlastník kůži noze a byly neuvěřitelně pohodlné.

wql5j07a8052317565e959f

mokasíny/ kalhoty/ košile/ lodičky/ kabelka

How I Met Your Mother už je klasika, která začala na gymplu. Mimo Teda, Lili, Marshalla a Barneyho jsem si fakt oblíbila Robin, která svým kanadským „buranstvím“ občas vyváděla ostatní z míry (někoho mi připomíná, mě?). Její novinářský styl plný košil a obleků mě uchvátil, protože v něm stále vypadala jako žena, co má šmrnc. V podobném duchu teď chodím často i já když nestíhám, protože je zatraceně pohodlný a při tom elegantní.

Mimochodem, kabelka od Coccinelle, to je láska na první pohled. Už docela dlouho sháním nějakou, která by byla malá, ale při tom dostatečně velká (knížka, foťák, peněženka, taštička poslední záchrany :)). Tahle pudrovka všechno dokonale splňuje. Jen kdyby nebyla tak proklatě drahá, ale už si korunku po korunce ukládám do prasátka.

wql5j07a8052317565e959f

kabát/ šaty/ baret/ brýle/ sandálky

Tak trochu „hloupé“ seriály je nejlepší sledovat v náročném období, třeba jako zkouškové. Skvěle si při nich odpočnete. Mezi mé oblíbené patří určitě Pushing Daisies alias Řekni, kdo tě zabil. Milenci, kteří se navzájem nesmí dotknout, protože jeden z nich má moc pouhým letmým otiskem toho druhého zabít, pátrají společně po vrazích v mnohdy zapeklitých případech. Hlavní hrdinka Chuck dokáže střídat kostýmy podle situace jako chameleon a vždy k nim přidá trochu humoru. Z podobného soudku bláznivin je určitě i New Girl, ve které září Zooey Deschanel a kterou jsem v maturitním maratonu sledovala já.

Mimochodem, sehnat cokoli žlutého = úkol hodný mistra.

Znáte? Co sledujete Vy, poraďte mi prosím… A co říkáte na výběr? Kdo ovlivnil vás?

S úsměvem Karolína

You Might Also Like

2 komentáře

 • Reply Naďa Květen 19, 2016 at 6:37 pm

  Jéé toto je naozaj skvelý a inšpiratívny článok ♥ Emmu Swan mám veľmi rada, ako aj celý seriál, preto ma aj jej štýl najviac upútal 🙂
  my blog : THE COLORFUL THOUGHTS

  • Reply Karolína Květen 22, 2016 at 12:44 pm

   Díky! Ano, i já mám Emmu fakt moc ráda a celkově celý příběh – už třeba jen zjištění, že Karkulka je vlkodlak! 🙂

  Leave a Reply