Life

5 THINGS THIS WEEK / 20

Květen 27, 2016

 

1 /  Věřily byste tomu, že až se příště uvidíme u 5TTW, bude už červen? Já teda ne! Doufám, že maturity proběhly tento týden s co největším klidem a část z vás už si může užívat krásně dlouhých prázdnin. 

Jo, jo – začala jsem se zaplétáním. Asi po čtyřech letech si konečně opět užívám dlouhých vlasů a jak už jsem psala tady, nechci je nechat bez povšimnutí.

(sukně)

2 / Mám tu pro vás tři odrazy. Eko obchod greenglasses je platforma kladoucí si za cíl informovat, kde v Praze nakupovat udržitelně a s radostí. Pokud máte rádi českou a slovenskou originální tvorbu a toužíte po zajímavé dárku, doplňku do bytu či něčeho na sebe, mrkněte na ArtBe, kde najdete výtvory všemožných designérů. „Making things less bad is better than doing nothing.“ – jeden z cílů, které si klade internetový magazín zabývající se udržitelnou módou. Najdete ho na Make it last.

DSC03555

3/ Jala jsem se vyrábět. Podobné náušnice jsem viděla v HM za nehorázně vysokou cenu, tak jsem se rozhodla, vyrobit si je sama asi za čtvrtinu původní částky. Třikrát zdar růžové 😛

Navíc jsem dočetla již druhou knihu od francouzského spisovatele Jeana – Michela Genassia. Celý příběh Vysněného života Ernesta G. odehrávající se část v Alžíru, část v Praze vás naprosto pohltí, text se čte jako když másla ukrajuje – ještě jsem neměla v rukou lepší titul co do stylu psaní.

4 / Jaká je vaše vzpomínka na školní kuchyni? Já si vybavím hustou polévku bůh ví z čeho, všemožné variace na karbanátky a buchty na sto způsobů. Nedávno jsem šla kolem jedné základky, zrovna šla třída na tělocvik a já se v duchu musela hanbou fackovat – ze dveří vyšli z 80% samí „válečci“, kterým z pod trika vykukovala pořádná pneumatika. To jako vážně? WTF?

DSC03549

5 / A u jídla ještě zůstaneme. Tento týden totiž vařím já. Mimo těchto asijských nudlí i báječnou musaku, která se snědla ještě dřív, než stihla být vyfocena. Škoda.

Krásný a pohodový víkend, pa v neděli a mrkněte do kalendáře, co že nás o těch nejen volných dnech čeká. 

S úsměvem, Karolína

PS.: za každý milý komentář dostanete od teď kytičku tulipánů 😉

You Might Also Like

2 komentáře

 • Reply ľúbezná Květen 27, 2016 at 6:05 pm

  Och tie náušnice, musím vyskúšať aj ja! 🙂

 • Reply CITC Květen 29, 2016 at 3:15 pm

  Sukne je uuuuzasna ! 🙂

  xxx

  CITC FASHION BLOG

 • Leave a Reply

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.