Life

5 THINGS THIS WEEK / 23

Červen 24, 2016

1 / Výherní fotka v soutěži Praha neznámá 🙂

2 / Znáte Street Stylový blog The Sartorialist? Pokud ne, tak to rychle napravte. Jeho autor se od focení pouliční módy dostal až ke kampaním pro Burberry, Vogue a další známá jména.  Na kontě má i tři knížky plné fotografií ze všech koutů světa (a poslední z nich můžete najít i v mé knihovničce). Nyní se pustil do projektu Portraits of Canvas, ke kterému vzniklo i tohle video.

3 / Většinová společnost je vnímá jako prodejce z večerek nebo obchodů s levným (a přiznejme si), často nekvalitním oblečením. Mladá generace vietnamské komunity však dokazuje, že o takovéto škatulkování už rozhodně „nemá zájem“. Příkladem může být Do Thu Trang, která nedávno vyhrála novinářskou cenu Křepelka  a nejen o ní se bavila s Danielou Drtinovou pro DVTV.

4 / Objevila jsem nový e-shop DES PETITS HAUTS, díky jehož oblečení se budete cítit nenuceně, volně, ale zároveň elegantně – prostě jako Francouzka. Už jen pro tu inspiraci a krásně nastylované outfity (a taky 82% svetr z mohéru!).

DSC03842

5 / Včerejší loučení s Prahou. Čekejte mě opět v září 🙂

Hezký slunečný víkend. Pac a pusu v neděli. 

S úsměvem, Karolína

You Might Also Like

2 komentáře

 • Reply Nada Červen 26, 2016 at 6:27 pm

  Tak ten blog, ktorý si spomínala v druhom bode je fakt skvelý a určite som tam nebola naposledy 🙂 super článok ! 🙂
  my blog : THE COLORFUL THOUGHTS

  • Reply Karolína Červen 26, 2016 at 6:57 pm

   Ahoj, to sem ráda. The Sartorialist je opravdu plný inspirace a zajímavých nápadů. V knížce jsou navíc i lidé třeba z Peru nebo Kambodži v jejich tradičních krojích, takže takový street style na druhou.
   K.

  Leave a Reply

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.