Life

5 THINGS THIS WEEK / 25

Září 22, 2016

1 / Holčičí jízda. Tak by se dal nazvat minulý víkend. A fakt je, že to jízda byla! Projít celou Prahu od Václaváku po Vyšehrad, navštívit v Pařížské Diora a nechat si vyprávět o jejich ikonickém New Look, na oběd nachos, vystání si frontu na Hradě a den zakončit v Národním na baletu La Bayadére – nešťastném příběhu chrámové tanečnice Nikii a jejího milého Solora nám občas připomínal telenovelu mixnutou se Shakespearem. Avšak unést tancem a též hudbou (nádherné tóny harfy, které nám doslova vyrazily dech) jsme se nechaly. 

dsc04772

2 / Poslední fotkou z letních cest je tento street stylový look z Mnichova. V jednoduchosti je prostě kouzlo.

dsc06032

3 / O víkendu jsem navštívila Národní muzeum, kde je od června k vidění výstava RETRO. Hned první zastavení v padesátých letech mě dostalo. Celá expozice vás provede módou od devatenáctého století po osmdesátky a je doplněno videi, hudbou a také interaktivní hernou nejen pro děti.

dsc06030

4 / Letním objevem a suvenýrem z cest N°1 je pro mne bezesporu časopis Flow. Objevila jsem ho v salzburské trafice a pak posbírala ještě další dva. Jedná se o magazín, který je vystavěn na myšlence flow – tedy cestě k cíli, kterou si užijete a i z výsledku máte radost. Je barevný, má zajímavé a opravdu čtivé články i rubriky. Navíc je v každém vydání nějaká příloha – deník pro záznam oblíbených knih, pohlednice, mandaly… Pro takový časopis bych třeba jednou chtěla psát. V Česku k dostání není, ale jakmile vyjedete někam na „západ“, určitě si ho sežeňte!

 

5 / Prázdniny sice nebyly válecí, ale pohybu a sportu jsem fakt moc nedala. Proto jsem se rozhodla začít navštěvovat fitko. Jak už jsem ale psala tady, na zvedání činek a běhací pás nejsem, zvolila jsem tedy lekce Piloxing Barre a Trampolínek. Tento týden jsem absolvovala první lekce a pecka. Obě se mi moc líbily.

Jaký byl váš týden? A co plány na víkend? Já jsem touhle dobou někde v Orličkách na výletě, který byl smluven včera v sedm večer :D. 

S úsměvem, Karolína

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.