Life

Klišé? Vím, ale je krásné!

Září 14, 2016

Vzít jen kolo a jet. Za západem slunce, do blízkého lesa na ostružiny, na večerní Náplavku nebo sobotní farmářské trhy…

Ne, ne, ne – na té fotce nejsem já, ale děsně moc bych si to přála…

Já si to představuji asi takhle (a pusťte si k tomu hudbu z Amélie): je sobota ráno, Praha spí po páteční prohýřené noci, nikde žádní turisti, nad Vltavou se vznáší jemný ranní opar a já jedu na vínovo-bílém kole pro teplé rohlíky do pekárny na rohu. Před řidítky mám proutěný košík, který brzy naplním zeleninou (samozřejmě z nejbližšího farmářského trhu :D), rozpuštěné vlasy mi vlají v raním větříku, na sobě letní šaty, úsměv na rtech. Klišé, vím, ale je krásné. Tak třeba někdy.

Pokud sledujete mou nástěnku na Pinterest, víte, že obrázky retro kol jsou u mne jako doma. Musím říct, že jsem v Rakousku docela záviděla všem, kteří si cestu krátili na tomhle super nenáročném, a i pro nás bez řidičáku přístupném, dopravním prostředku. A jelikož už docela dlouho není kolo jen o nejlepší přehazovačce, super pláštích, odlehčení a odpružení, tu a tam jsem jukla i na vzhled, typ nebo značku, na kterém si to naši jižní sousedi brázdí. A co jsem zjistila?

Electra

Excelsior 

Triumph City Tour 3

Winora

Hercules

 Jak jste na tom s kolem nebo retro-kolem VY? Je to kýč jak bič nebo má celá ta myšlenka něco do sebe? Budu vděčná za komentáře. 

S úsměvem, Karolína

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply