Fashion

My Apple Story

Únor 26, 2017

Abych vám to na úvod osvětlila: už něco přes týden volám/ píšu/ fotím/ instagramuju z jablíčka. A ne, není to suprčupr cool pocit… 

Do Prahy – velkoměsta – jsem přišla z míst, kde jsou platy nízké stejně jako životní nároky. Kde kino zavřeli, protože do něj na film chodilo pět lidí a před nedávnem tam zkrachovala kniha. Cool místo, co? Mít dotykáč tam ještě před nedávnem znamenalo, zajet do nejbližšího elektra a tam si koupit nějakej „ultra velkej“ dle dané módy, ale za co nejmíň peněz. Patřit mezi ovocnáře si pak dovolilo jen pár hustokrutopřísňáků, kterých byste na prstech jedné ruky spočítali.

Pak přišla Praha s aulou VŠE, kde svítilo jablíčko vedle jablíčka a já si připadala jako na dýze – a pro mě tedy dost nemístně. Jenže „člověk míní a pán bůh mění“, můj tlačítkovej mobil začal dosluhovat a přišel čas pořídit si novej. Historii toho, proč jsem se rozhodla přidat právě do „ovocnářského gangu“ si nechám na jindy, ale určitě to nebylo proto, že bych chtěla „iPhone – symbol moci“, jak se mi snažil nadhodit prodavač. Ačkoli mám nakonec ten nejposlednější model z nejposlednějších, konečnou částku jsem šla na deset minut vydýchávat a další dva dny si připadala jako v Jiříkově vidění. Takže asi tak, teď je to venku a vy to víte. A já zas vím, že to nebyl povrchní nákup a hvězdné manýry, že jsem si ho poctivě odedřela v práci a snad dobře zainvestovala.

Jo a je fakt rychlej a hrozně hezkej, ale vůbec nevím, jak se s ním zachází. Takže, kdo mi poradí?

jacket, scraf – secondhand, T-Shirt – Tatuum, jeans – Promod

photos: Anička Z.

Co vám přináší vlastnit/ nevlastnit smartphone? Jaké to pro vás je, být stále online? A máte čas, se zastavit? Myslíte si, že je iPhone „symbol moci“ nebo čehokoli jiného? 

S úsměvem, Karo

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.