S prvními listopadovými dny je třeba se ohlédnout za uplynulým měsícem. Musím říct, že se mi docela dařilo plnit má podzimní předsevzetí (juchů), o kterých jste mohly číst tady. Minulý týden jsem vyrazila na Sázavu a zaposlouchala se do ticha až jsem myslela, že mi z toho praskne hlava. Taky jsme pouštěli draka, zavařovali jablka (nastrouhat 15 kilo dá panečku zabrat!) a v záchranné stanici krmili vydry. Prostě podzimní nálada, jak se patří. A dál? 

  1. Začala jsem chodit na lekce Fyzického a tanečního divadla. Přiblížila bych vám to jako „výrazový tanec“ – taková cvičení samostatně/ ve skupině, o pohybu těla a improvizaci.
  2. U cvičení ještě chvíli zůstaneme. Začala jsem s jógou (konečně už ne jen podle videí). Doporučil by mi někdo z vás, jakou a kde si koupit jógamatku?
  3. U žehlení jsem poslouchala podcast dvou mých oblíbených Francouzek – Garance a Vilotte.
  4. Začetla se do článku o odvážné Lence Vackové, která v Klatovech rozjela recyklaci látek ve velkém. Možná si ji pamatujete z loňského Designbloku, kde se nechala tetovat logy fast fashion značek.
  5. Mé články nově najdete i na Refresh blogu. Čekujte, sledujte a těšte se na další 🙂
  6. A pak tohle video s Trash is for Tossers.
  7. Upekla jsem můj první crumble (podle receptu od receptu od Foodlover) a zavařila hordu jablek ♥
  8. Celá nešťastná jsem utíkala z kina z filmu Sněhulák, který vznikl podle stejnojmenné knižní předlohy od Jo Nesba. No, dost se to nepovedlo, dle mého. Viděly jste? Co na to říkáte?
  9. Začala jsem odebírat články o content marketingu z webu Včeliště, které jsou plné skvělý tipů pro lajky.
  10. A úplně nakonec doporučuju, si stáhnout tenhle e-book od Na Zemi o Životě s oblečením.

Jak jste si užily říjen vy? Začínáte vnímat přicházející Vánoce (ať už jen díky čoko kolekcím v obchodech)? Zkusily jste něco nového?

S úsměvem, Karo

PS.: zjednodušuji – šatník, účes, život. Co říkáte na nové logo a  úvodní fotku?