Fashion

RITUÁLY

Listopad 13, 2016

Otevřu novou knížku a přivoním si k ní; z balíčku, který mi pošťák právě donesl, se možná víc než z obsahu těším na bublinkovou folii, kterou budu moci vypraskat; denní líčení začínám stříknutím parfému a po obědě mi nejlíp slehne s hrnkem dobré kávy. Malé rituály, které dělám tak automaticky, že už si je ani neuvědomuji, ale bez kterých by můj život nebyl ono. 

inkpot2

inkpot3

 

inkpot4

Byť že blog píši už rok, stále hledám své místo „na trhu“, něco co v Čechách není… K dnešnímu outfitu mě inspirovala elegantní čtyřicátá léta, která teď na Pinterestu sjíždím docela poctivě. A možná právě motiv první poloviny minulého století by mohlo být to „ono“. Co myslíte? Nějaké tipy, kam tady to všechno posunout? Jakým směrem? Budu vděčná za jakýkoli postřeh!

 

inkpotfriday

Máte podobný bezmyšlenkovitý rituál?

S úsměvem, Karolína

You Might Also Like

1 Comment

  • Reply Birdie Listopad 29, 2016 at 9:29 pm

    Bublinková folie je klasika no! 😀 I když musím říct, že už jsem ztoho tak nějak „vyrostla“! 😀 Jinak o tom, posunout blog nějakým konkrétním směrem…je to těžké! Já smaa cítím, že by se měla zaměřit na jendo konkrétní téma, abych získala jedno konkrétní spektrum publika, ale to už bych ais nebyla úplně já! 😀 Baví mě toho moc a vlastně málo na to, abych zaměřila blog na jedno téma. Pokud se to Tobě podaří a myslíš si, že je to práve minulé století, určitě se toho neboj a zkus to! 🙂 Budu držet palce!
    Kdyby sis chtěla udělat Ty nebo Tvoji čtenáři radost, u mě na blogu je giveaway o krásné náramky Deltimo! 🙂

    Giveaway – náramky Deltimo

  • Leave a Reply

    This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.