Fashion

TĚŠENÍ SE

Říjen 9, 2016

Tělem mi projíždí nervozita, ruce mi mravenčí, nemůžu se soustředit. Těším se. Na zítřejší den, Vánoce, večerní posezení v oblíbené kavárně, výlet do lesa, nový díl seriálu, až se upeče dort podle nového receptu, dorazím po měsíci domů a uvidím mou „rodnou hroudu“.

Moc ráda se těším. Představuji si, co se stane až… Má fantazie se rozjíždí na tisíce procent, sním s otevřenýma očima, chci se smát a zároveň mám strach. Že to tak nebude. Že všechno bude jinak, protože naše představy se od skutečnosti liší.

Ale stejně se těším. Znova a znova. Protože někdy je právě tahle část života lepší a hezčí než samotná realita.

inkpotdoor

Setkání s Ažbětou, která je autorka fotek, provází vždy déšť. Už se stalo tradicí, že na našich kávovo-foto setkáních leje jak z konve, což však bývá skvělou záminkou pro „prokecání“ dopoledne o všem možném – životě bloggerek i mimo foťák, knihách, práci nebo vzpomínkách na léto. Navíc objevujeme nová místa – třeba Atrium v Jakubské.

inkpotsmile

inkpotumbrella

Sledujete Herbář? Já mám z nové řady ohromnou radost. Každý nový díl mne nabije pozitivní energií a myšlenkami, že to jde jinak – všechno. Káča s Lindou jsou navíc takové … takové správně praštěné a jejich vyprávění o přírodním a přirozeném životě vás „nebolí“, stane se zábavou, navíc dobrou, když si něco uvaříte. Pusťte si minutu 18:52 a dozvíte se … vlastně všechno. Jo a navíc jim to sekne. Fakt!

inkpotwalk

Cost per Wear

trenchcoat: Promod 2 500 / 100

scraf: second hand 30 / 5

shirt: second hand 200 / 250

trousers: old 250 / 500

shoes: Vagabond 2500 / 100

bag: old

umbrella: second hand

za fotky děkuji A Beholder

Na co se právě těšíte? A jak se liší fantazie od reality? 

S úsměvem, Karolína

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply