Fashion

ZE ŠATNÍKU „plošiny“

Květen 29, 2016

Tenhle titul mě děsně baví. Zaslechla jsem ho v divadelní hřej Poprask na laguně a byť že mi nejprve přišel urážlivý, je to prostě tak (znáte lepší označení pro hrudník plochý jako přistávací dráha? :)). Po věčných otázkách, proč zrovna já mám tak malá prsa se s tím faktem jednoduše smíříte, protože tak to prostě je. A musíte se s ním naučit žít i pracovat ve svůj prospěch.

IMG_7069

Nejjednodušší je, zjistit, na co v rámci oblékání upozornit a co naopak zakrýt. Stoupněte si takhle před zrcadlo a chvíli do něj zírejte. Každá máme něco, na co můžeme být hrdá! Já se plochý hrudní snažím maskovat volnějšími topy (v těch upnutých vypadám jako třináctka) a radši se zaměřím na zdůraznění pasu a boků. Dalším tipem je, sledovat styl někoho vám blízkého – ať už herečky, bloggerky nebo kamarádky. Já si třeba hodně beru od Keiry Knightley. Dejte si však pozor, to co sluší jednomu, nemusí sedět druhému. Hlavně si ale hrajte a nebojte se, móda je jako zábavní park a nudných „matrón“ potkáte na ulicích dost.

S úsměvem, Karolína 

PS.: pomozte mi šířit osvětu, že lesklé silonky prostě neee. Ničím horším nejde lépe shodit celkový outfit. Co si o tom myslíte?

PPS.: za každý komentář od teď kytička 🙂

IMG_7096

Na sobě mám úplně nové culottes, které jsou mé autorské, šité u báječně švadleny z Třebíče. Nejlepší na nich je, že mě nakonec vyšly levněji než třeba nějaké nové ze Zary (cca 650) nebo Promodu (799). Látka je z výprodeje látek Mráz a práce vyšla na 400. To chceš!

Přidávám samozřejmě i Cost per Wear:

shirt: second hand CpW 200/ 150

culottes: DIY 450/ 3

 leather shoes: Tamaris 1400/ 20

old bag: leather

foto by http://www.abeholder.com/ a ano, pršelo 🙂

You Might Also Like

2 komentáře

  • Reply Johanka Červen 10, 2016 at 10:12 pm

    Jé, tak culottes jsou báječné a ty taky :)! Já se třeba úplně směju u té věty, že se musíš nějak pracovat s tím, že nemáš prsa, protože CO BYCH ZA TO DALA :D! Malá prsa jsou pro módu jako stvořená, myslím, že i valná většina oblečení ve fast fashion řetězcích je šitá spíše na ty menší velikosti…ach, asi sesmolím článek o tom, proč litovat holky s velkýma prsama :D.

  • Reply Karolína Červen 11, 2016 at 9:32 am

    Přesně takové problémy mi říkala i spolužačka z gymplu. Hold, každá to máme jinak 🙂

  • Leave a Reply

    This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.